شعبه پارک ملت 22015658 شعبه پاسداران 22883070 واحد پشتیبانی 22036080

  • مسکن سیب
  • ارائه دهنده بهترین خدمات نوین ملکی

خانه رویایی ساخته شده با بامبو

خانه ساخته شده با بامبو در حقیقت به تصویر کشیدن خانه ی درختی سحرآمیزی است که در رویای کودکی همه ی ما وجود داشته است. خانه ای که در میان یک جنگل بزرگ با چوب و برگ ساخته شده بود.
خانه ساخته شده با بامبو توسط یک طراح مد پروژه ای بود که الورا هاردی و تیمش به مدت 5 سال برای طراحی و ساخت آن زمان صرف کردند.خانه ساخته شده با بامبو

او در گفتگویی که در TED داشت گفت:زمانی که کوچک بودم مادرم از من خواست تا خانه ی رویاهایم را نقاشی کنم و من یک خانه به شکل قارچ کشیدم و از همان زمان در رویای ساخت یک خانه ی زیبا در میان جنگل بودم.

 الورا هاردی شغل موفق خود در صحنه مد را رها کرد تا خانه بامبو در اندونزی بسازد. ساکنان بالی و تیم او 5 سال صرف ساخت و ساز خانه بامبو  کردند که اعتقاد داشتند یک خواندنی ها و دیدنی ها - تجدیدپذیر کمتر استفاده شده و ایده آل است . 

به گفته ی سایت لاپلاس، آنها با استفاده از بورون که به طور طبیعی در طبیعت اتفاق می افتد بامبوها را در برابر رطوبت و حشرات مقاوم کردند. بامبو نیروی فشاری بتن را دارد و نسبت قدرت به وزن آن همانند فولاد است و یکی از گیاهان با رشد سریع در جهان است. تنها نقطه ضعف آنها حشرات و رطوبت است که آن هم اگر درمان شوند می تواند یک عمر دوام بیاورند.


شعبه های ما

مسکن سیب پاسداران

پاسداران بین دشتستان هفتم و هشتم ساختمان سیب

22883070

info@maskanesib.com

مسکن سیب ملت

ولیعصر روبروی درب اصلی پارک ملت

22015658

info@maskanesib.com